RSS حوزه توانیر
RSS حوزه برق ایران
 • لینک کوتاه اخبار برق نیوز ایجاد شد
  برق نیوز برای راحتی کاربران و خوانندگان خود جهت ارسال لینک اخبار در شبکه‌های اجتماعی یا پیام کردن آن، امکانی جدید برای مشاهده و کپی لینک کوتاه در زیر اخبار خود فراهم کرده است. با کلیک روی دکمه "کپی لینک" می‌توانید لینک کوتاه همان خبر را کپی کرده و هرجا نیاز باشد استفاده نمایید.
 • چرا جذب نخبگان دانشگاهی در وزارت نیرو متوقف شده؟
  چرا جذب نخبگان دانشگاهی در وزارت نیرو و بنابه دستور خود وزیر حاضر متوقف شد؟ چرا نخبگان علمی حتی با وجود سابقه کاری نباید در بدنه وزارت نیرو جذب شوند؟ اینکه در دولت قبل انبوهی از عزیزان با اتکا به پارت و رانت وارد این مجموعه شدند، گناه نخبگان امروز چیه؟
 • شارژ خودرو‌های برقی در چند دقیقه
  بسیاری از مردم علاقه‌ای به خرید خودرو‌های برقی ندارند، زیرا باید زمان زیادی را صرف شارژ آن‌ها کنند. اما یک فناوری جدید سرعت این کار را به شدت افزایش می‌دهد.
 • سایت بازار برق ایران(ایرما) رونمایی شد
  در سی و چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی برق از سایت تخصصی و مستقل بازار برق ایران (ایرما)، رونمایی شد.
 • چالش‌ها و دست‌انداز‌های صنعت برق از بعد اجتماعی
  آسیب‌شناسی‌ها حکایت از آن دارد که رویکرد‌های صرف اقتصادی و تکنوکراتیک به توسعه اقتصادی- اجتماعی و به تبع آن به توسعه صنعت انرژی الکتریکی از عهده یک توسعه پایدار مبتنی بر مشارکت مردم و انسان‌محور و محیط‌زیست‌محور برنمی‌آید و توانایی غالب آمدن بر مسائل و چالش‌های توسعه صنعت الکتریکی را ندارد. به همین دلیل ضرورت […]
 • گلایه مردم دلگان و بزمان از قبض‌های نجومی برق
  آغاز فصل پاییز و زمستان و صدور قبض‌های نجومی برق در شهرستان دلگان و بخش بزمان ایرانشهر سبب گلایه‌مندی و نارضایتی مردم محروم این منطقه شده است.
 • وزیر نیرو:تعرفه آب و برق در سال آینده ۷ درصد افزایش می‌یابد
  وزیر نیرو گفت: براساس تصمیم دولت، وزارت نیرو اجازه افزایش بیش از ۷ درصدی تعرفه آب و برق را ندارد، بنابراین تعرفه آب و برق در سال ۹۹ تنها ۷ درصد افزایش می‌یابد.
 • حائری: امیدواریم با برنامه ۰۹۹ برای تامین پیک دچار مشکل نشویم
  معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی از تدوین برنامه پیک‌سایی و عبور از پیک بار سال ۱۳۹۹ نیز تحت عنوان برنامه‌های پیک سایی ۰۹۹ خبر داد و گفت:این برنامه برای تمام بخش‌های تولید، توزیع و انتقال اهدافی را در نظر دارد که امیدواریم سال آینده نیز دچار مشکل نشویم.
 • وزیر نیرو فردا راهی کرمانشاه می‌شود
  در سفر رییس مجلس و وزیر نیرو به استان کرمانشاه بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه آب و برق در استان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.
 • متولی زاده: نهضت بهینه‌سازی مصرف با جدیت دنبال می‌شود
  مدیرعامل توانیر گفت: همانطور که وزارت نیرو بار‌ها اعلام کرده است در حال حاضر سیاست اصلی وزارت نیرو مدیریت توأم با عرضه و تقاضا است؛ یعنی همانطور که بحث احداث نیروگاه‌ها و ظرفیت‌سازی جدید با جدیت دنبال می‌شود، بحث آغاز نهضت بهینه‌سازی مصرف نیز شروع شده است.
RSS حوزه برق مشهد
RSS حوزه انرژی